:: Òrgans de Direcció ::

COMISSIÓ EXECUTIVA

  • Coordinació general: Margarita Sanz Alonso

Ámbit intern

  • Organització: Mª Ángeles Llorente
  • Coordinació Comissió Executiva: Guillermo Sampedro
  • Finances: Ricardo Sixto
  • Adjunte finances: Manuel Gutiérrez
  • Comunicació Interna i extensió organitzativa a les comarques del Sud: Fede Sabater
  • Formació: Josema Sanz
  • Extensió Organitzativa: Julia Sánchez
  • Extensió organitzativa a les comarques del Nord: Herminia Montins

Comunicació i àmbit institucional

  • Comunicació: Ignacio Blanco
  • Institucional i Qüestió Nacional: Lluís Torró
  • Política Municipal: Estefania Candel
  • Justícia i assessorament jurídic: Rosa Pérez
  • Elaboració programàtica i Coordinació d’Àrees: Esther López Barceló
  • Participació ciutadana, transparència i ètica pública: Paco Agulló
  • Política econòmica: José Soler
  • Treball: Laura Auñón

Àmbit socio-polític

  • Convergència político-social: Amadeu Sanchis
  • Acció Política: Víctor Domínguez
  • Moviment republicà: Pablo Rodríguez
  • Moviment estudiantil: Bea Collantes
  • Memòria històrica: Carmen Folgado
  • Drets i llibertats: Carmen Sepúlveda

 

 

CONSELL POLÍTIC NACIONAL

Agulló Paya, Francesc
Albert Berlanga, Rosa
Albiol Guzmán, Marina
Alcocel Maset, Miquel
Almiñana Navarro, Nerea
Álvarez Arenas, Modesto
Araque Capella, Juan Miguel
Arnau Carrillo De Albornoz, Antonio
Auñon Argudo, Laura
Baigorri San Anselmo, Pilar
Berenguer Bello, María Dolores
Bergaz Conesa, Marisa
Bernabé Martínez, Carlos
Biosca Ordaz, Mireia
Blanco Giner, Ignacio
Blanco Vega, Pere
Bononad Sala, Eduardo
Calatayud Arráez, Francesc Joan
Campos Gosálbez, Inma
Candel Lluch, Estefanía
Cano Pérez, Juan Antonio
Cantos Almendros, Miguel
Cantos Valverde, Francisco José
Carreras López, Carmen
Casado Arbonies, Francisco Javier
Cases Paya, Conxa
Clark Soriano, Héctor
Clemente Silla, Manuel
Collantes Prieto, Beatriz
Colomer Lluch, Manuel
Contreras Talamantes, María José
Couso Permuy, David
Descalzo Heras, Francisco Javier
Díaz Amat, Julia
Díaz Roldan, Mónica Graciela
Diez Morell, Cristina
Diez Ros, Altair
Domínguez García, José Luis
Domínguez Lucena, Víctor Daniel
Escriba Marrahi, Matilde
Escriba Ruiz, Dulce María
Ferrández Esteve, Víctor
Folgado Teresí, Carmen
Fores Castell, Joan
Garcés Margaix, Pau
García Carrasco, Cristina
García De La Mota, Salvador
García Girones, Paula
García Guzmán, Raquel
García Machi, Asensio
García Sáez, Luis
García Torregrosa, Noemí
Garnica Silva, Margot
Girones Navarro, Emilio Vicente
Gómez-Pimpollo López-Castillo, María José
González Branco, Jenifer María
González Foyo, Tania
González González, Alejandra
Gosalbez Martínez, David
Granell Hueso, Andrea
Guamán Hernández, Adoració
Gutiérrez Liébana, Manuel
León Moreno, Nicolás
Lianes Laserna, María José
Llacer Córcoles, David
Llorente Cortes, María Ángeles
Llorente-Luque Albert, Juan José
López Barceló, Esther
López Camarillas, José Alberto
López-Egea López, Fernando
Lorente Marco, José
Lorente Ortiz, Miguel Ángel
Manresa Mira, Erika
Martí Tomas, Pura
Martínez Calabuig, María Isabel
Martínez Esplá, María Ángeles
Martínez Giménez, Antonio
Martínez López, Marcelino
Martínez Mansilla, Pascual
Martínez Serra, Javier
Marvá Ruiz, Fernando
Masmano Palmer, Joaquim
Mateos Mañas, Valentín
Mayor Salvi, Jaume
Miralles Martínez, Salvador
Montalbán Moya, Rosana
Montins Gil, Herminia
Mora López, José
Moreno Martínez, Liliana
Motoso Fernández, Juan Ramón
Muñoz De Dios, Donato
Navarro Torres, Oscar
Navas Giménez, Rubén
Nieto Cobos, María Teresa
Parra Molina, Francisco Javier
Parra Molina, María Cruz
Parrilla Sánchez, Antonio
Pastor Cid, Margarita
Paya Esteve, Montserrat
Pazos Fernández, José
Peinado Puche, Susana
Pérez Del Postigo Pareja, Lorena
Pérez Galant, María Jesús
Pérez Garijo, Rosa
Pérez i Domènech, Joan Antoni
Pla López, Rafael
Portillo Manzano, José
Poveda Amores, Luis
Querol Rosello, Conxa
Ramírez Angulo, María José
Ramírez Sales, Oscar
Ramón Navarro, María Estela
Rivera Riquelme, Javier
Rodenas Peris, Ana María
Rodríguez Cortes, Pablo
Romero Colomer, Francisco
Rovira Puente, Roberto
Rubert Alemán, Estefanía
Rubio Alcañiz, Cristina
Rubio Fedida, Esther
Rubio Marques, Paula
Ruiz Flores, Jaume
Sabater Quinto, Federico
Sampedro Ruiz, Guillermo
Sánchez Córdoba, Julia
Sánchez Hernández, Francisco
Sanchis Labios, Amadeu
Sanz Alonso, Margarita
Sanz Molinero, José Manuel
Selva Belén, Vicent
Sepúlveda Gutiérrez, Carmen
Sixto Iglesias, Ricardo
Soler Girones, José Vicente
Tajada Lacruz, Rosa María
Tapia López, Ana María
Torro Gil, Lluís
Turney Taggart, Edmund
Úbeda Barbera, Rafael
Valero Casañ, Antonia
Valls Pascual, Francesc Ramón
Vilar Masip, Manuel
Villar García, Shaila
Vivas López, Pau
Yébenes Moles, Ángel Rafael

 

 

SINDICATURA DE GREUGES

Eva Terrones Carratalá (presidenta)
Juan García Moya (secretario)
Empar Alegría i Benet
Vicente Adam Herrero
Jose Luis Ordóñez Martínez

 

 

COMISSIÓ REVISORA DE COMPTES

Gloria Hernández Marcos (presidenta)
Juan Bayona Monllor (secretario)
Santiago García Devesa
Cristina Verdugo Martí
Salvador Bou Mestre

Tornar a dalt